"שטיפה אנרגטית"

ע"פ השיטה של דר' נאדר בוטו

שיטת הטיפול הייחודית, שפיתח מורי ד"ר נאדר בוטו, מבוססת על טכניקה טיפולית המכונה ״שטיפה אנרגטית".

 

באמצעות טכניקה זו יכולים המטופלים לחוות מחדש ובעוצמה רבה, חוויות וטראומות מילדותם, אשר נותרו כל השנים "חסומות" ובלתי נגישות, וכן לפרוק מעליהם את מצוקות ההווה.

 

ה"שטיפה האנרגטית" מאפשרת למטופל להשלים את תהליך ההשתלמות וללמוד את הסיבות למשבר הנפשי כדי שאלה ישמשו אותו בעתיד להתמודדות עם משברים נוספים.

 

מטרת ה"שטיפה האנרגטית" לחדש את זרם החיים בגוף בין שני הקטבים העיקריים (הראש וכפות הרגליים) באמצעות פתיחת מרכזי האנרגיה (הצ'אקרות), והזרמת אנרגיה לאורך המרידיאנים והאיברים.

 

במהלך ה"שטיפה האנרגטית", משתחררת אנרגיה רגשית עצורה המתבטאת בצורת בכי, צעקות וצחוק עד הופעת רעד, המצביע על מעבר אנרגטי רציף בגוף.

 

חשוב לציין שבמהלך הטיפול כולו מצוי המטופל בהכרה מלאה, מודע לכל מה שקורה לו ומסוגל לזכור לאחר מכן את הפרטים שעלו.

 

ה״שטיפה״ היא מעיין ריסטארט למערכות הגוף שמטרתו לאזן בין הקטבים שלנו לקטבים של כדור הארץ ולהדהד תדר אחיד ביני לבין החיים והעולם.

בדומה לבטרייה, שיש בה קוטב שלילי וקוטב חיובי, החשמל הזורם בין הקטבים קרוי - אנרגיה קוטבית.
גם בגופנו - יש שני קטבים ואנרגיה שזורמת בניהם.

כולנו נוצרנו מזרע, הקוטב הזכרי, הוא הפלוס ומביצית, הקוטב הנקבי, הוא המינוס.
 

בגופנו, ההתרוקנות האנרגטית, באה לידי ביטוי ברמת חיוניות נמוכה.
כתוצאה ממשברים וטראומות רגשיות, מתגובת דחק לאורך זמן ומדפוסי חשיבה שליליים, נחסמים המרכזים האנרגטיים שלנו - אלו הן הצ'אקרות ולא מתקיים מעבר והתחדשות אנרגטית בין הקטבים, מה שמשפיע על פגיעה בבריאות גופנו.

הקטבים הללו מקושרים באמצעות המרידאנים לאברי הגוף, כגון: הלב, הריאות, הקיבה, מערכת העיכול, אברי הרבייה, שלפוחית השתן והכליות, ושאר איברים החיוניים למחייה תקינה.

המרידאנים הינם ערוצי האנרגיה, שאמורים להיות במוליכות חשמלית טובה ככל האפשר, על מנת לייצר בריאות.

בריאות גופנו תפגע ככל שנחווה משברים נפשיים, פעילות גופנית מוגזמת, פעילות מינית מופרזת, אכילת מזון מעובד, שהות בתוך מים ולצד מים עומדים, זיהום אוויר, זיהום מים או זיהום אלקטרומגנטי, כך תרד רמת החיוניות של הגוף ובכלל זה האיברים, התאים, מערכת הדם, הבלוטות האנדוקריניות וכו,.

 

כל פעיליות החיוניות של הגוף תלויות באופן ישיר באנרגיה שמתמלאת מתוך מודעות להיבט הנפשי והרגשי, עיבוד רגשות, שמחת חיים, מזון טרי, צריכת ויטמינים ומינרלים, פעילות גופנית סדירה, פעילות מינית מתונה במיוחד ללא שפיכה גברית, נשימת אוויר צח המכיל הרבה יונים שליליים, שתיית מים הנובעים ממעמקי האדמה, כל אלה מעכבים את הירידה האנרגטית הטבעית, משפרים את מצב הבריאות ומאריכי חיים.

אני ממליצה בחום, כמי שמטפלת בקליניקה שלי מדי יום במקרי חרדות, התמכרויות, סימפטומים ומחלות לעבור את תהליך הניקוי של
ה"שטיפה" באופן קבוע. זו בריאות נטו.

נועה בר - מטפלת ומדריכה רגשית
"שטיפה אנרגטית"  "טרילותרפיה"  יוגה ומדיטציה

 

+972-54-2118485

noabar69@gmail.com

  • Facebook - White Circle

2018​ © by Noa Bar  - All rights are reserved